ACTION Partner Club

O programie
ACTION Partner Club

Aruba Instant On ACTION Partner Club program przeznaczony dla partnerów, którzy chcą rozwinąć sprzedaż rozwiązań sieciowych Aruba Instant On na rynku SMB.

Dołącz do ACTION Partner Club, zaangażuj się w sprzedaż rozwiązań Aruba Instant On i otrzymuj nagrody za wyniki. Rejestracja jest prosta — wystarczy kliknąć Zarejestruj się. Po zarejestrowaniu możesz zacząć sprzedawać produkty Aruba Instant On i zdobywać nagrody. Dowiedz się więcej .

Dlaczego warto dołączyć do ACTION Partner Club?

Dzięki ACTION Partner Club:

Rozwijaj swój biznes
Wdrażając produkty Aruba Instant On do swojego portfolio, zyskasz możliwość sprzedaży prostego, kompleksowego rozwiązania sieciowego dla małych i średnich firm. A dołączając do ACTION Partner Club, uzyskasz najbardziej aktualne informacje o produktach, szkolenia oraz zasoby sprzedażowe i marketingowe, które pomogą zwiększyć przychody i zapewnić doskonałą obsługę klienta.
Ucz się od innych
Dołącz do społeczności innych dostawców i ekspertów Aruba, aby uzyskać informacje o sprzedaży i produktach. Bądź także na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o Aruba Instant On.
Zdobywaj premie
Otrzymuj premie, w tym rabaty gotówkowe, e-vouchery lub darmowe produkty (w zależności od regionu) za sprzedaż produktów Aruba Instant On.

Dołącz do

Aruba ACTION Partner Club

Zarejestruj się terazInstrukcja rejestracji
logo
© Copyright 2019-2022 Hewlett Packard Enterprise Development LP